Browse By

Aplikacja Sweatcoin pozwoli Ci zarobić pieniądze… chodząc

Zdobycie motywacji do jakichkolwiek ćwiczeń dla niektórych jest trudne. Z pomocą przychodzi aplikacja Sweatcoin – zapłaci Ci za bycie fit.

Aplikacja śledźi i weryfikuję wszystkie kroki użytkownika na zewnątrz, używając akcelerometra oraz lokalizacji GPS. Wszystkie kroki są zamieniane na walutę aplikacji – Sweatcoin. Na pomysł wpadli Oleg Fomenko i Anton Derlyatka, dwóch rosjaninów, którzy są zafascynowani fitnessem. Sweatcoin to kryptowaluta, która nie zużywa energi elektrycznej, tylko fizycznej.

Jak zarobić?

Aplikacje możesz pobrać używając tego linku.

Aplikacja za każde tysiąc kroków, zapłaci 0.95 SWC. Kroki można mierzyć jedynie na zewnątrz, aby uniknąć wszelakich oszustw. 🏴󠁲󠁯󠁢󠁿

Na co można wydać walutę?

Zarobioną walutę można wydać na karty podarunkowe, nowego iPhone 8 (20000 SWC) czy tysiąc dolarów na PayPal (20000 SWC) – jest o co biegać! 🏃‍♂️ Zarobione pieniądze można również przeznaczyć na organizacje charytatywne. Twórcy aplikacji stworzyli ją z myślą o nagrodach, chcieli, aby ich użytkownicy mieli motywacje do dalszych ćwiczeń. Po popularności aplikacji w innych krajach, można stwierdźić, że im się udało. 🏆

Aktualizacja: tysiąc dolarów można wypłacić na konto bankowe lub wymienić na iPhone XS.

 

Czy warto?

Osobiście uważam, że tak. Dostajemy całkiem niezłą dawke motywacji oraz mamy świadomość, że w krótkim, bądź długim czasie otrzymamy cenne nagrody. Wielu użytkowników odebrało już swoje nagrody, więc da się – trzeba po prostu biegać!