Czasami musisz po prostu wyjść i skorzystać z szans, jakie ci dają, i właśnie o to chodzi Denver Broncos Zrobiłem to w czwartek wieczorem w Luizjanie.

Broncos dali z siebie wszystko, pomimo kontuzji Święci Nowego OrleanuTo po prostu wyglądało na odpowiednie. Denver wyszedł na boisko i odniósł zwycięstwo 33-10 w czwartkowy wieczór na Superdome.

Broncos odnaleźli potrzebną serię, odbijając Javonte Williamsa i dwukrotnie trafiając do pola punktowego w meczu, podczas gdy kopający Will Lutz w pierwszej połowie trafiał 3 na 3 przy próbach rzutów z gry.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Broncos świętują przyłożenie

Javonte Williams nr 33 świętuje przyłożenie z Mikiem McGlincheyem nr 69 i Lucasem Krulem nr 85 z Denver Broncos podczas drugiej kwarty przeciwko New Orleans Saints na stadionie Caesars Superdome 17 października 2024 r. w Nowym Orleanie w Luizjanie. (Gus Stark/Getty Images)

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza – Lutz strzelił czwartego gola z gry tego wieczoru. Podczas następnej jazdy Williams po raz drugi znalazł się w strefie końcowej i podwyższył wynik 26-3. Nawiasem mówiąc, w czwartej kwarcie Denver niefortunnie trafił do siatki i niemal podbił wynik prowadząc 33-3.

Saints wyglądali jak zespół, który miał w grze rezerwowego rozgrywającego i dwa główne cele – którymi rzeczywiście byli. Spencer zaczynał jako grzechotnik Derek Carr Doznał kontuzji, a Kris Olav i Rashid Shahid byli nieaktywni.

Willa Lutza

Will Lutz nr 3 i Riley Dixon nr 9 z Denver Broncos świętują gola z gry w pierwszej kwarcie przeciwko New Orleans Saints na stadionie Caesars Superdome, 17 października 2024 r. w Nowym Orleanie w Luizjanie. (Gus Stark/Getty Images)

Policja twierdzi, że na nagraniu wideo bójki wirusowej zidentyfikowano kibica Ravens. Wydano nakaz aresztowania

Rattlers rzucili na odległość zaledwie 172 jardów po podaniu 25 z 35 – Bub Maness, Foster Moreau i Alvin Kamara mieli po po sześć chwytów.

Z drugiej strony Williams w końcu się przełamał, pokonując 88 jardów na swoich 14 prowadzących, z czego dwa zdobyły punkty. Bo Nix był również skuteczny w parterze, rzucając 10 razy na 75 jardów.

Mecz ten był pierwszym meczem Seana Paytona w Nowym Orleanie po opuszczeniu drużyny po sezonie 2021 — trenował ich przez 16 lat, osiągnął z nimi wynik 152-89 i wygrał Super Bowl XLIV.

Wynik Javantego

Javonte Williams z numerem 33 z Denver Broncos zdobywa przyłożenie przeciwko New Orleans Saints w drugiej kwarcie na stadionie Caesars Superdome, 17 października 2024 r. w Nowym Orleanie w Luizjanie. (Gus Stark/Getty Images)

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Denver jest obecnie zaskakująco powyżej 0,500, a w przyszłym tygodniu będzie gospodarzem Carolina Panthers. Tymczasem Saints po dwóch pierwszych zwycięstwach przegrali pięć spotkań. W 8. tygodniu udają się do Los Angeles, aby zmierzyć się z Chargers.

Śledź Fox News Digital Relacje sportowe w Xi subskrybuj Biuletyn sportowy Fox News.