W lidze NFL nie było już takiego uroczystego nastroju Derek Carr Nadszedł czas na zapierające dech w piersiach zwycięstwo New Orleans Saints nad Dallas Cowboys.

W drugiej kwarcie meczu Carr zdobył przyłożenie po biegu na 1 jard. Skopiował podpis zmarłej gwiazdy popu Michaela Jacksona zatańczmy Saints świętowali objęcie prowadzenia 34-13.

Jak podaje NBC Pro Football Talk, Carr nie został ukarany podczas meczu za taniec podczas uroczystości. W czwartek liga ukarała go grzywną w wysokości 14 000 dolarów.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Derek Carr tańczy

Rozgrywający New Orleans Saints Derek Carr (4) świętuje zdobycie przyłożenia w pierwszej połowie meczu przeciwko Dallas Cowboys na stadionie AT&T, 15 września 2024 r. w Arlington w Teksasie. (Kevin Zyraj/Imagon Images)

Władze NFL uznały, że gest podskoku Carra stanowi naruszenie zasad ligi.

Zegarek MVP NFL: Czy wczesna produkcja Saints QB Derek Carr jest zrównoważona?

Carr rozgrywa już jedenasty sezon nfl, To już drugi raz, kiedy liga zastosowała taką dyscyplinę.

Derek Carr się gapi

Rozgrywający New Orleans Saints Derek Carr reaguje po przyłożeniu w drugiej połowie meczu przeciwko Dallas Cowboys na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie, 15 września 2024 r. (Zdjęcia Kevina Zyraja-Imagon)

W październiku 2020 r. Carr został ukarany grzywną za niezastosowanie się do protokołu dotyczącego maski COVID-19 podczas udziału w wydarzeniu organizowanym przez fundację charytatywną kolegi z drużyny.

Na początku tygodnia Carr opowiedziała więcej o ruchach tanecznych.

Derek Carr rzuca

Rozgrywający New Orleans Saints Derek Carr rzuca w pierwszej połowie meczu przeciwko Dallas Cowboys na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie, 15 września 2024 r. (Zdjęcia Kevina Zyraja-Imagon)

„Ludzie niewiele o mnie wiedzą. … Wesela i urodziny, zawsze tańczę” – Carr powiedziała ESPN. „Pewnego razu uderzyłem Michaela Jacksona i (moi bracia) powiedzieli: «Bracie, jeśli chcesz strzelić gola, musisz to zrobić»”.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Carr świetnie rozpoczął swój drugi rok w roli rozgrywającego Saints. Prowadzi w NFL z pięcioma podaniami po przyłożeniu i ma na swoim koncie 443 jardy podań po pierwszych dwóch meczach. Nowy Orlean przegrał Karolina Pantery W tygodniu 1.

Nowy Orlean zdobył 91 punktów w dwóch meczach i jest liderem ligi.

Ryan Gaydos z Fox News przyczynił się do powstania tego raportu.

Śledź Fox News Digital Relacje sportowe w Xi subskrybuj Biuletyn sportowy Fox News.