Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej zawartości

Osiągnąłeś maksymalną liczbę artykułów. Zaloguj się lub utwórz darmowe konto, aby kontynuować czytanie

Wpisując swój adres e-mail i kontynuując, wyrażasz zgodę na warunki Fox News Warunki użytkowania I Polityka prywatnościktóry obejmuje nas Powiadomienie o zachętach finansowych.

Wpisz prawidłowy adres e-mail.

D Szefowie Kansas City W najbliższej przyszłości może obejść się bez gwiazdy biegowej Isiaha Pacheco.

Główny trener Andy Reid przedstawił w środę niezbyt idealne informacje na temat trzeciorocznego zawodnika, mówiąc reporterom, że Pacheco przeszedł operację kilka dni po tym, jak w ostatniej minucie zwycięstwa Chiefs 26-25 doznał złamania kości strzałkowej. Bengale z Cincinnati.

Isiah Pacheco znajduje lukę

Obrońca Cincinnati Bengals Akeem Davis-Gaither (59) zostaje zablokowany przez ciasnego końca Chiefs Noaha Graya (83) podczas pierwszej połowy meczu przeciwko Kansas City Chiefs, niedziela, 15 września 2024 r. , w Kansas City, Mo. (AP Photo/Charlie Riedel)

„Dołączono do niego terapię IR. Dziś ma operację. Nie mogę określić, kiedy wróci” – powiedział Reid.

„Zobaczymy, czy będzie to ten, czy następny sezon. Zobaczymy, jak sobie tutaj poradzi”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Po raporcie Reida o aktualizacjach Pacheco nie miał żadnych problemów z więzadłami. Według sieć NFL, Powrót do zdrowia może zająć mu od sześciu do ośmiu tygodni.

Pacheco, członek drużyny Chiefs, która z rzędu zdobyła mistrzostwo Super Bowl, w otwierającym sezon zwycięstwie nad Baltimore przebiegł 45 jardów i zdobył przyłożenie, a przed opuszczeniem niedzielnego meczu miał 90 jardów i jeden wynik.

Burmistrz Kansas City śmiał się ostatni po porażce Bengals z Chiefs

Isiah Pacheco świętuje

Biegacz Kansas City Chiefs Isiah Pacheco świętuje zdobycie gola w drugiej połowie meczu przeciwko Baltimore Ravens, 5 września 2024 r. w Kansas City w stanie Missouri. (AP Photo/Ed Jurga)

W niedzielę opuścił stadion w butach do chodzenia i o kulach. W pierwszym meczu ostatniego posiadania piłki doznał kontuzji kostki.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Na jego miejsce przyjdą niewybrany do draftu Carson Steele i Samay Perine.

Chiefs pozyskali także weteranów biegaczy Karima Hunta We wtorek w składzie treningowym. Reid powiedział, że prawdopodobnie zostanie wykluczony z weekendowego meczu z Atlanta Falcons, ale wkrótce będzie dostępny.

Przyłożenie Kareema Hunta

Odwracający Kansas City Chiefs Kareem Hunt (27) łapie przyłożenie, zanim Los Angeles Rams uwolni LaMarcus Joyner (20), podczas gdy ofensywny obrońca Chiefs Cameron Erving (75) łapie przyłożenie w pierwszej połowie meczu 19 listopada 2018 r. w Los Angeles. (AP Photo/Marcio Jose Sanchez, plik)

„Chcę zobaczyć, gdzie jest. Chcę zobaczyć go dzisiaj przy pracy” – powiedział Reid w środę. – Zobacz, gdzie on jest, a będę mógł lepiej ocenić.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Śledź Fox News Digital Relacje sportowe w Xi subskrybuj Biuletyn sportowy Fox News.