Cole Custer przewodził stawce w piątkowy wieczór na torze Bristol Motor Speedway, prowadząc przez 104 okrążenia i odnosząc swoje drugie zwycięstwo w 2024 roku, zdobywając mistrzostwo sezonu regularnego serii Xfinity Series, pokonując Justina Allgaiera.

Lista 12 kierowców biorących udział w play-offach jest już zamknięta, a Parker Kligerman i Sammy Smith zdobędą dwa ostatnie miejsca w siedmiowyścigowym wyścigu o tytuł mistrzowski serii.

POWIĄZANY: Nieoficjalne wyniki | Zdjęcia z toru

Sheldon Creed zajął drugie miejsce po raz 13. w Xfinity Series, a za nim uplasowali się Chandler Smith, Jesse Love i Ryan Truex, którzy uzupełnili pierwszą piątkę. Brandon Jones zajął szóste miejsce.

Dale Earnhardt Jr., który w 2024 roku startował tylko raz, zajął siódme miejsce po zmaganiach z problemami z radiem podczas 300-okrążeniowego wyścigu. Pierwszą dziesiątkę uzupełnili Ryan Sieg, Sam Mayer i AJ Allmendinger.

Justin Allgaier, który przystępował do piątkowego wyścigu z przewagą 43 punktów nad Custerem w walce o tytuł mistrza sezonu regularnego, był uczestnikiem trzech odrębnych incydentów i ukończył wyścig na 30. miejscu, tracąc 10 okrążeń.

Playoffy serii Xfinity rozpoczną się w przyszłą sobotę na torze Kansas Speedway (16:00 czasu wschodniego, The CW, MRN Radio, SiriusXM NASCAR Radio).