Emmę Raducano

Emma Raducanu rozmawia z zespołem medycznym na turnieju Korea Open podczas ćwierćfinału z Darią Kasatkiną – AP/Ahn Young-joon

Emma Raducanu wycofała się z ćwierćfinału turnieju Korea Open z powodu kontuzji lewej stopy, po przegranej w pierwszym secie 6-1 z rozstawioną z numerem jeden Darią Kasatkiną.

Brytyjka chciała dotrzeć do swojego pierwszego półfinału powyżej poziomu WTA 250 od zwycięstwa w US Open 2021.

Kasatkina nie przegrała seta z Raducanu w dwóch poprzednich spotkaniach, w tym w wygranym 6:2, 6:2 ćwierćfinale na trawie w Eastbourne trzy miesiące temu.

Raducanu awansował do ćwierćfinału turnieju Korea Open po pokonaniu Yue Yuana.