Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej zawartości

Plus wyłączny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium na Twoim koncie – bezpłatnie.

Wpisując swój adres e-mail i kontynuując, wyrażasz zgodę na warunki Fox News Warunki użytkowania I Polityka prywatnościktóry obejmuje nas Powiadomienie o zachętach finansowych.

Wpisz prawidłowy adres e-mail.

New Orleans Saints nie mieli sobie równych Denver Broncos W czwartkowy wieczór przegrali u siebie 33-19.

Wisienką na torcie wieczoru były dwie dziwaczne decyzje podjęte tuż przed przerwą, dzięki którym kibice mogli obejrzeć mecz i komentować w mediach społecznościowych.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Wielbiciel Sadhu

Fan ogląda drugą połowę meczu piłkarskiego NFL pomiędzy New Orleans Saints a Denver Broncos, który odbył się w czwartek, 17 października 2024 r. w Nowym Orleanie. (AP Photo/Gerald Herbert)

Zespół New Orleans schodził do przerwy z prowadzeniem 16:3 po golu Broncos z gry na około 16 sekund przed końcem. Spencer Rattler rzucił podanie z odległości 1 jarda Alvina KamarySaints skorzystali z przerwy na żądanie, aby wyczerpać czas. Następnie Rattler rzucił podanie z 5 jardów do Kamary na 11 sekund przed końcem.

Saints zdecydowali się ogłosić przerwę na żądanie, będąc na własnej linii 36 jarda. Czy był przygotowany na długie podanie? Może jakiś trik mający na celu oszukanie obrony Broncos? Czy Rattlers zaskoczą fanów w Caesars Superdome?

Żadne z powyższych.

Podczas trzeciej przerwy na żądanie Saints Rattlers uklękli na kolanie, kończąc kwartę.

Uznanie Justina Fieldsa za występy na boisku nie umocniło jego pozycji jako QB1

Spencer Rattler grzechota

Rozgrywający New Orleans Saints, Spencer Rattler (nr 18), biegnie przed obrońcą Denver Broncos Jonathanem Cooperem (nr 0) podczas pierwszej połowy meczu piłkarskiego NFL, czwartek, 17 października 2024 r. w Nowym Orleanie. (AP Photo/Gerald Herbert)

Była gwiazda NFL Richard Sherman była zdezorientowana decyzją. Ujawnił to podczas występu w przerwie meczu Prime Video.

„Jestem zdezorientowany, jestem zdenerwowany, jestem zdezorientowany. Nie rozumiem tego” – powiedział Sherman. „Nie chcą kontratakować. Nie chcą robić zagrań. To dobrzy gracze. Tyrann Mathieu to dobry gracz. Najłatwiejsze przechwycenie w jego życiu… I on to upuszcza. Widzę, że goście nie próbują. Przejdź do zawodnika z piłką, nie mogę zrozumieć, dlaczego chcą zwolnić trenera.

„Hej, Dennis Allen, ogłaszasz przerwę na żądanie, żebyśmy mogli zobaczyć twojego rozgrywającego Tucka na kolanach? Chcesz rozpalić fanów Świętych? Po tym meczu będą czekać w jego samochodzie”.

Do głosu dołączyli także inni fani.

Allen powiedział po meczu, że nie zgadza się z wysiłkami zawodników Shermana i chce, aby został zwolniony.

„Musimy wstać i przewodzić” – powiedział Allen. za pośrednictwem NOLA.com. „Jesteśmy jedynymi, którzy nas stąd wyciągną. To nie jest tak, że w środku sezonu będzie draft, nikt nas nie wybawi”.

Dennisa Allena i Seana Peytona

Główny trener New Orleans Saints Dennis Allen (po lewej) rozmawia z głównym trenerem Denver Broncos Seanem Paytonem po meczu piłki nożnej NFL, czwartek, 17 października 2024 r. w Nowym Orleanie. (AP Photo/Gerald Herbert)