O nas

Tiger’s Media to portal informacyjny i rozrywkowy założony w 2018 roku. Cechuje się schludnym przedstawianiem informacji w prostym języku. Artykuły, które są pisane błyskawicznie zawierają prawie tylko najprzydatniejsze informacje, odrzucając te zbędne. Na stronie dostępnych jest kilka kategorii: Rozrywka, Biznes, Polityka, Nauka, Turystka i Technologia. Odpowiednio oznaczone artykuły, pozwalają użytkownikom dobrać treści do ich zainteresowań dzięki czemu często zaglądają do swojej ulubionej kategorii. Inne treści pozostają bez kategorii, ale wciąż są tak samo widoczne jak te pozostałe.

Pierwszy dział, czyli Rozrywka cechuje się bardzo wysoką różnorodnością. Na nim znajdują się praktycznie wszystkie informacje głównego nurtu, niezwiązane z polityką czy innymi kategoriami. Rozrywka skupia się na ciekawych historiach, ciekawostkach czy znanych osobach.

Biznes to dział, w którym opisujemy wszystko co związane z pieniędzmi. Od gospodarki naszego kraju, aż po luksusowe dobra. Dział ten wyróżnia jest nastawiony do przeciętnego użytkownika, a artykuły są tak napisane, aby każdy mógł zrozumieć. Bez lgnięcia do zaawansowanych pojęć nieznanym zwyczajnym użytkownikom.

Dział polityczny skupia się głównie na polskiej scenie politycznej, ale czasem może pojawić się artykuł zawierający elementy zagranicznej polityki. Artykuły związane z polityką są publikowane jak najszybciej, aby poinformować użytkowników portalu o zaistniałym wydarzeniu.

Nauka to dział, który skupia się głównie zagadnieniach związanych z zdrowiem, środowiskiem czy społecznością. Poruszane są w nim tematy, które na co dzień interesują ludzi, lecz są opisane w prostym i zrozumiałym dla większości języku, zachowując pierwotny przekaz.

Popularnym działem w trakcie lata jest Turystyka. Dział ten skupia się na opisywaniu ciekawych miejsc do odwiedzenia, przedstawiania jak najlepszych ofert wakacyjnych czy krótkich poradnikach, które pozwolą uniknąć kłopotów na wakacjach w dalekich krajach.

Najnowsze nowości technologiczne serwuje dział Technologia, ale i nie tylko. W tym dziale można znaleźć wszystko co zahacza ogólnie o technologie. Od najnowszych smartfonów, po rakiety wystrzeliwane w kosmos. Jest to dział, który po części nawiązuje do działu związanego z nauką.