Redakcja

Rozrywka – Justyna Kołodziej

Pierwszy dział, czyli Rozrywka cechuje się bardzo wysoką różnorodnością. Na nim znajdują się praktycznie wszystkie informacje głównego nurtu, niezwiązane z polityką czy innymi kategoriami. Rozrywka skupia się na ciekawych historiach, ciekawostkach czy znanych osobach.

Biznes – Darek Krawczyk

Biznes to dział, w którym opisujemy wszystko co związane z pieniędzmi. Od gospodarki naszego kraju, aż po luksusowe dobra. Dział ten wyróżnia jest nastawiony do przeciętnego użytkownika, a artykuły są tak napisane, aby każdy mógł zrozumieć. Bez lgnięcia do zaawansowanych pojęć nieznanym zwyczajnym użytkownikom.

Polityka – Patryk Sobczak

Dział polityczny skupia się głównie na polskiej scenie politycznej, ale czasem może pojawić się artykuł zawierający elementy zagranicznej polityki. Artykuły związane z polityką są publikowane jak najszybciej, aby poinformować użytkowników portalu o zaistniałym wydarzeniu.

Nauka – Małgorzata Szulc

Nauka to dział, który skupia się głównie zagadnieniach związanych z zdrowiem, środowiskiem czy społecznością. Poruszane są w nim tematy, które na co dzień interesują ludzi, lecz są opisane w prostym i zrozumiałym dla większości języku, zachowując pierwotny przekaz.

Turystyka – Oliwia Szewczyk

Popularnym działem w trakcie lata jest Turystyka. Dział ten skupia się na opisywaniu ciekawych miejsc do odwiedzenia, przedstawiania jak najlepszych ofert wakacyjnych czy krótkich poradnikach, które pozwolą uniknąć kłopotów na wakacjach w dalekich krajach.

Technologia – Damian Michalak

Najnowsze nowości technologiczne serwuje dział Technologia, ale i nie tylko. W tym dziale można znaleźć wszystko co zahacza ogólnie o technologie. Od najnowszych smartfonów, po rakiety wystrzeliwane w kosmos. Jest to dział, który po części nawiązuje do działu związanego z nauką.