Ostatnimi czasy o aplikacji Snapchat zrobiło się cicho, ale tylko na chwile. Ostatnia wprowadzona została funkcja, która pozwala zmienić płeć, a internauci już szaleją, testując nową aktualizacje.

Snapchat już wybucha od mężczyzn, którzy udaję kobiety i na odwrót. Jedni nawet wpadli, aby swoją żeńską wersje wrzucić na portale randkowe i sprawdzić czy ktoś załapie, że coś jest nie tak.

Do aplikacji zostały dodane dwa nowe filtry. Jeden dodaje cechy męskie takie jak zarost twarzy, krótsze włosy i mocniejszą linię szczęki. Żeński filtr usuwa brodę i zastępuje ją gładką skórą, dodaje makijaż i długie włosy.

Jak użyć nowej funkcji

1. Otwórz Snapchat na swoim urządzeniu z systemem iOS lub Android.

2. Jeśli urządzenie nie korzysta obecnie z kamery skierowanej przodem do twarzy, dotknij okrągłego przycisku strzałek w prawym górnym rogu.

3. Stuknij ikonę twarzy obok przycisku migawki u dołu, co spowoduje wyświetlenie wszystkich zainstalowanych filtrów.

4. Tutaj możesz wybrać już płeć, klikając na dany wizerunek mężczyzny lub kobiety.

5. Kiedy filtr w pełni przerobi twoją twarz, możesz zrobić zdjęcie.

Jak widać funkcja jest bardzo prosta oraz pozwala łatwo odzwierciedlić nasz wizerunek gdybyśmy byli innej płci. Możliwe, że po prostu ciekawość jest głównym czynnikiem popularności.

Użytkownicy masowo zmieniają płeć celebrytów

Oto kilka przykładów aktorów z serialu Gry o Tron, którym zmieniono płeć. Snapchat najlepiej działa w przypadku twarzy trójwymiarowej, ale z twarzą 2D też sobie całkiem nieźle radzi.

Jon Snow zapewne byłby bardzo interesującą kobietą.

Danka z kolei wygląda jak swoi bracia z pierwszych sezonów.

Jaime wygląda na nieco starszą kobietę, ale wciąż urokliwą!

A Cersei przypomina swojego brata z trochę inną fryzurą.

Na tym zdjęciu Sansa wygląda jak zaskoczony mężczyzna z kwadratową głową.

Jak widać aplikacja sobie całkiem nieźle radzi ze statycznymi obrazkami, a z trójwymiarowym obiektem jeszcze lepiej. Zachęcamy do spróbowania nowego filtru, tylko się nie przeraźcie!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here