Nastolatka z Rosji, która przez wiele koleżanek była uznawana za najpiękniejszą w szkole postanowiła sprzedać swoje dziewictwo za 5 tys. dolarów.

Dziewczyna pochodziła z poważanej rodziny. Mama była dyrektorką, a ojciec nauczycielem. Według relacji koleżanek Vika zawsze była towarzyska i podobała się chłopcom.

Według wiadomości, które wymieniła z niejakim Yurim, mężczyzna wiedział, że jest niepełnoletnia i dodatkowo upewniał się czy dziewczyna nie powiedziała rodzicom o swoich zamiarach.

Nie wiadomo czy do wyjazdu do Moskwy, aby sprzedać swoje dziewictwo namówił ją Yuri, który powiedział, że ma znajomego, który chciałby kupić jej dziewictwo czy dziewczyna sama wyraziła chęć wyjazdu.

Pod pretekstem odwiedzenia koleżanki w Kazaniu, pojechała do Moskwy gdzie spotkała się z 32-letnim Saidem M. Był to Uzbek, który był handlarzem ludzkim towarem.

Przed spotkaniem, 32-latek umówił się z klientem, który za 500 tys. rubli (około 29 tys. złoty) chciał odkupić dziewczynę, ale nie wiedział, że jest to agent policji.

Said został aresztowany, a Vika została przekazana pod opiekę medyczną. Nie wiadomo czy Said wyrządził dziewczynie krzywdę, ale wiadomo, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here