Niedawno temu została opublikowana wtyczka do Chrome, która usuwa wszystkie chwytliwe tytuły i usuwa miniaturki najczęściej przepełnione kolorami i chwytliwymi tekstami.

Wtyczka usuwa tytuły pisane caps lockiem i zastępuje je normalnym tekstem. W miniaturkach filmów oryginalne zdjęcie jest zamieniane na wyselekcjonowaną klatkę z filmu, po której również będzie można określić o co chodzi w danym filmie.

Konfiguracja wtyczki jest bardzo prosta, mamy do wyboru tylko dwie opcje. Możemy wybrać moment, w którym zostanie wybrana miniaturka (początek filmu, środek filmu i koniec filmu).

Co do tytułów to możemy wybrać jak mają być formatowane. Możemy zmienić cały tekst na małe litery lub powiększać tylko pierwsze literki zdań.

Głównym celem twórców jest pomóc ludziom, którzy są uzależnieni od YouTube oraz po prostu usunięcie chwytliwych miniatur, które rzadko mają związek z rzeczywistą zawartością filmu.

Obecnie wtyczka ma zaledwie 70 pobrań, ale jest świeża w Chrome Web Store więc ma duża szanse, aby zyskać większy rozgłos i pomóc wielu użytkownikom YouTube.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here